на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Шорц NIKE SNEAKERS
Nike Шорц NIKE SNEAKERS
Nike Шорц NIKE SNEAKERS
Nike Шорц NIKE SNEAKERS
Nike Шорц NIKE SNEAKERS
Nike Шорц NIKE SNEAKERS
Nike

Nike Шорц NIKE SNEAKERS

Код на производ: NESSE522-417
4.190 MKD
4.190 MKD
3.352 MKD
Заштеда: 838 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 2XL 2XL
  • L L
  • M M
  • S S
  • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорц
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Плава
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FB9619-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.023 MKD
Заштеда 30%
12.890 MKD
Големина
10
10.5
11
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики 924453-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.633 MKD
Заштеда 30%
15.190 MKD
Големина
10
11
11.5
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики AH8050-002
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.712 MKD
Заштеда 20%
10.890 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DN5246-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.672 MKD
Заштеда 20%
2.090 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DQ8426-701
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.690 MKD
Големина
10
10.5
11
12
12.5
13
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CT3550-800
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.733 MKD
Заштеда 30%
8.190 MKD
Големина
10
11
12
9

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорц DX0502-480
3.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц HA4338
1.990 MKD
Заштеда 20%
2.488 MKD
Големина
M
XL