на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Шорц Nike Essential Lap
Nike Шорц Nike Essential Lap
Nike Шорц Nike Essential Lap
Nike Шорц Nike Essential Lap
Nike Шорц Nike Essential Lap
Nike Шорц Nike Essential Lap
Nike Шорц Nike Essential Lap
Nike Шорц Nike Essential Lap
Nike

Nike Шорц Nike Essential Lap

Код на производ: NESSA560-494
2.290 MKD
2.290 MKD
1.832 MKD
Заштеда: 458 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 2XL 2XL
  • L L
  • M M
  • S S
  • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорц
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Плава
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DC9836-061
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.514 MKD
Заштеда 40%
9.190 MKD
Големина
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FN7812-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.643 MKD
Заштеда 30%
9.490 MKD
Големина
12
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DZ4353-101
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.192 MKD
Заштеда 20%
8.990 MKD
Големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DD1068-102
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.514 MKD
Заштеда 40%
9.190 MKD
Големина
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FD9082-102
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.152 MKD
Заштеда 20%
10.190 MKD
Големина
11
11.5
8.5
9

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц HA4338
1.990 MKD
Заштеда 20%
2.488 MKD
Големина
M
XL