на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Шорц NIKE CLASSIC CAMO
Nike Шорц NIKE CLASSIC CAMO
Nike Шорц NIKE CLASSIC CAMO
Nike Шорц NIKE CLASSIC CAMO
Nike Шорц NIKE CLASSIC CAMO
Nike Шорц NIKE CLASSIC CAMO
Nike

Nike Шорц NIKE CLASSIC CAMO

Код на производ: NESSE548-811
4.090 MKD
4.090 MKD
4.090 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорц
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Портокалова
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FB9619-002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
12.890 MKD
Големина
10
10.5
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DQ3984-007
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.623 MKD
Заштеда 30%
10.890 MKD
Големина
10.5
11
12
7.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DD1068-002
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.514 MKD
Заштеда 40%
9.190 MKD
Големина
10.5
11
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FB8165-247
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.037 MKD
Заштеда 70%
6.790 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FB7865-051
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.094 MKD
Заштеда 40%
3.490 MKD
Големина
L
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Шорц DX0502-480
3.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц HA4338
2.239 MKD
Заштеда 10%
2.488 MKD
Големина
M