на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Ранец NK HERITGE BKPK-CTGRY AOP HO23
Nike Ранец NK HERITGE BKPK-CTGRY AOP HO23
Nike Ранец NK HERITGE BKPK-CTGRY AOP HO23
Nike Ранец NK HERITGE BKPK-CTGRY AOP HO23
Nike Ранец NK HERITGE BKPK-CTGRY AOP HO23
Nike Ранец NK HERITGE BKPK-CTGRY AOP HO23
Nike Ранец NK HERITGE BKPK-CTGRY AOP HO23
Nike Ранец NK HERITGE BKPK-CTGRY AOP HO23
Nike Ранец NK HERITGE BKPK-CTGRY AOP HO23
Nike Ранец NK HERITGE BKPK-CTGRY AOP HO23
Nike

Nike Ранец NK HERITGE BKPK-CTGRY AOP HO23

Код на производ: FJ4814-323
2.390 MKD
2.390 MKD
1.912 MKD
Заштеда: 478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • MISC Унив.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Ранец
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BV1358-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.712 MKD
Заштеда 20%
10.890 MKD
Големина
10.5
11
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет CW6410-687
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.603 MKD
Заштеда 30%
2.290 MKD
Големина
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Kачкет AR2118-688
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.603 MKD
Заштеда 30%
2.290 MKD
Големина
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Kачкет FB5372-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.352 MKD
Заштеда 20%
1.690 MKD
Големина
L/XL
M/L

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец DV6246-060
3.190 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец 9A0775-P5D
3.590 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец MA0924-E69
3.890 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Ранец 9B0503-A9Y
2.190 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец FQ5559-113
2.590 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец FN0783-100
2.990 MKD