на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Ранец Elemental
Nike Ранец Elemental
Nike Ранец Elemental
Nike Ранец Elemental
Nike Ранец Elemental
Nike Ранец Elemental
Nike Ранец Elemental
Nike Ранец Elemental
Nike Ранец Elemental
Nike Ранец Elemental
Nike

Nike Ранец Elemental

Код на производ: DR6084-010
2.290 MKD
2.290 MKD
2.290 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • MISC Унив.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Ранец
Пол Унисекс
Возраст За тинејџери
Бренд Nike
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики CD6864-200
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.245 MKD
Заштеда 50%
8.490 MKD
Големина
5Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет 9A0724-023
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
763 MKD
Заштеда 30%
1.090 MKD
Големина
ONE SIZE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ4351-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.790 MKD
Големина
4.5Y
5.5Y
5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики FV5948-104
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.790 MKD
Големина
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики FV5948-105
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.790 MKD
Големина
1.5Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV3485-100
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.014 MKD
Заштеда 40%
6.690 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5Y

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец DV6246-060
2.233 MKD
Заштеда 30%
3.190 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец 9A0775-P5D
3.590 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец MA0924-E69
3.890 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец FQ5559-113
2.590 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец FN0783-100
2.990 MKD