на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Ранец PUFFY SATIN
adidas Ранец PUFFY SATIN
adidas Ранец PUFFY SATIN
adidas Ранец PUFFY SATIN
adidas Ранец PUFFY SATIN
adidas Ранец PUFFY SATIN
adidas Ранец PUFFY SATIN
adidas Ранец PUFFY SATIN
adidas Ранец PUFFY SATIN
adidas Ранец PUFFY SATIN
adidas

adidas Ранец PUFFY SATIN

Код на производ: II3396
Šifra proizvođača: EEO84
3.288 MKD
2.301 MKD
2.301 MKD
Заштеда: 987 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • NS Унив.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

adidas PUFFY SATIN е женски lifestyle ранец кој носи дополнителна доза на стил. Неговата елегантна сатенска конструкција и надуената силуета беспрекорно ги комбинираат софистицираноста и чудата во едно смело парче. Големата главна преграда, предниот патент, како и страничните отворени џебови ви овозможуваат да ги носите сите неопходни работи во текот на денот. Колку што е функционална и модерна, оваа привлечна чанта додава совршен акцент на секоја облека. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Женски lifestyle ранец
 • Димензии: 5 во x 11,75 во x 17,25 инчи
 • Волумен: 20,2 L
 • Состав: 50% полиуретан, 50% полиестер
 • Преден џеб со патент
 • Странични отворени џебови
 • Прилагодливи ремени

 • карактеристики вредност
  Категорија Ранец
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Боја Црна
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IE0460
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.430 MKD
  Заштеда 20%
  6.788 MKD
  Големина
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IG0344
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.261 MKD
  Заштеда 30%
  6.088 MKD
  Големина
  4-
  5
  5-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HP2999
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.241 MKD
  Заштеда 30%
  7.488 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FV3285
  adidas SUPERSTAR W се женски патики од Superstar колекцијата. Многу се удобни. Израбо...
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.241 MKD
  Заштеда 30%
  7.488 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FX7484
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.950 MKD
  Заштеда 20%
  6.188 MKD
  Големина
  4-
  5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IE0422
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.388 MKD
  Големина
  4-
  5
  5-
  6
  6-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Ранец DC4244-664
  Цена 2.390 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец DV6246-060
  Цена 2.233 MKD
  Заштеда 30%
  3.190 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец CW9335-291
  Цена 4.790 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Ранец 9A0775-P5D
  Цена 3.590 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец MA0924-E69
  Цена 3.890 MKD