на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Vans Ранец Classic
Vans Ранец Classic
Vans Ранец Classic
Vans Ранец Classic
Vans Ранец Classic
Vans Ранец Classic
Vans

Vans Ранец Classic

Код на производ: VN0A3UI6BLK
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

VANS CLASSIC е машка lifestyle маица со класичен крој, чиј дизајн е инспириран од спортот. Изработенa е од лесен материјал кој во допир со вашата кожа дава пријатност и совршена удобност. Маичката е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето на маичката и го продолжува нејзиниот век. Тaa е дизајниранa за вашето целодневно задоволство и ја обезбедува удобноста што ја заслужувате. Лесно се совпаѓа со остатокот од вашата гардероба и вашите омилени патики од колекцијата VANS. Прошетајте низ градските улици со стил во оваа машка маичка VANS.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Краток ракав
 • Засилена јака

 • карактеристики вредност
  Категорија Ранец
  Пол За жени
  Бренд Vans
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0009PVBXU
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.493 MKD
  Заштеда 30%
  4.990 MKD
  Големина
  39
  40
  40.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет VN0A3ILLBLH
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.190 MKD
  Големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0A5JLZZBF
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.703 MKD
  Заштеда 30%
  5.290 MKD
  Големина
  40
  40.5
  41
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0009QCBF2
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.590 MKD
  Големина
  37
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  41
  42
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0009QCB5P
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.913 MKD
  Заштеда 30%
  5.590 MKD
  Големина
  36.5
  37
  38.5
  39
  40
  41
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0A4UUKA05
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.423 MKD
  Заштеда 30%
  4.890 MKD
  Големина
  38.5
  39
  40
  40.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец 910B5151NSZ
  5.432 MKD
  Заштеда 20%
  6.790 MKD
  Големина
  ONE