на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Ранец Mini
adidas Ранец Mini
adidas Ранец Mini
adidas Ранец Mini
adidas Ранец Mini
adidas Ранец Mini
adidas Ранец Mini
adidas Ранец Mini
adidas Ранец Mini
adidas Ранец Mini
adidas

adidas Ранец Mini

Код на производ: HS6602
Šifra proizvođača: EDI19
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas Mini е женски мини ранец со модерен и функционален дизајн кој лесно ќе ги придружува сите ваши активности. Нека не ве лажат малите димензии на овој ранец, бидејќи тој има доволно простор за да ги спакувате сите работи кои ви се потребни. Направен од рециклирана содржина од производен отпад. Ремените лесно се прилагодуваат за да ви одговараат, а има и одлична рачка, доколку сакате да го носите во рака. Воздушната мрежа на задниот панел и прилагодливото затворање придонесуваат за удобност и функционалност. Доколку сакате функционален, стилски ранец за секојдневна употреба, овој adidas женски мини ранец е вистинскиот избор за вас.
Спецификација:

 • Женски мини ранец
 • Состав: 100% полиестер
 • Димензии: 9 cm x 16 cm x 21 cm
 • Прилагодливи ремени за рамо и рачка
 • Воздушна мрежа

 • карактеристики вредност
  Категорија Ранец
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики HQ9019
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.390 MKD
  Заштеда 20%
  7.988 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ID9669
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.392 MKD
  Заштеда 30%
  11.988 MKD
  Големина
  4
  4-
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ID3154
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики HQ9018
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.470 MKD
  Заштеда 20%
  8.088 MKD
  Големина
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  7
  7-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IG7824
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  4-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики H00659
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.394 MKD
  Заштеда 50%
  6.788 MKD
  Големина
  5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец 910B5151NSZ
  5.432 MKD
  Заштеда 20%
  6.790 MKD
  Големина
  ONE