на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Ранец WAISTBAG
Ранец WAISTBAG
Ранец WAISTBAG
Ранец WAISTBAG
Ранец WAISTBAG
Ранец WAISTBAG
Ранец WAISTBAG
Ранец WAISTBAG
Ранец WAISTBAG
Ранец WAISTBAG

Ранец WAISTBAG

Код на производ: H32371
Šifra proizvođača: JLU33
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas WAISTBAG женската торбица за половина го дава последниот печат на вашиот модерен, спортски стил. Спакувајте ги основните ситници во неа и зачекорете во ден полн со предизвици. Овој модел е направен од рециклиран Primegreen материјал со високи перформанси.

Спецификација:

  • Димензии: 5 cm x 34 cm x 12 cm
  • Волумен: 2, 25L
  • Главен дел со патент и внатрешен џеб
  • Преден џеб со патент
  • Прилагодлив појас
  • Primegreen
  • Материјал: 100% рециклиран полиестер
  • Боја: Сива
карактеристики вредност
Категорија Ранец
Колекција Originals

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Irena
Irena
18.03.2023. 14:49

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB7960-001
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.592 MKD
Заштеда 20%
9.490 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY6503
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.242 MKD
Заштеда 30%
7.488 MKD
Големина
4-
5
5-
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV1623-001
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.703 MKD
Заштеда 30%
5.290 MKD
Големина
10.5
11.5
12C

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 910B5151NSZ
5.432 MKD
Заштеда 20%
6.790 MKD
Големина
ONE