на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Ellesse Ракавици BASIC GLOVES
Ellesse

Ellesse Ракавици BASIC GLOVES

Код на производ: ELEQ193102-31
1.490 MKD
1.490 MKD
1.490 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Ракавици
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Ellesse
Боја Сива
ПроизведувачPentland Brands Limited, Lakeside, Squires Lane London, N3 2QL, UK
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ракавици 818102-03
Цена 890 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ракавици 761779-44
Цена 1.490 MKD
Големина
L
M
S