на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Производи
по страна

Fresh kicks

Fresh kicks

Твоите омилени патики сега се на едно место!

Ги претставуваме најновите модели и комбинации на бои на познати брендови кои ќе сакаш да ги носиш.

Filtriraj
Категории
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Возраст
Бренд
Боја
Материјал/технологија
Големина
колекција
Цена
листа: Fresh kicks
320 производи

Fresh kicks

Твоите омилени патики сега се на едно место!

Ги претставуваме најновите модели и комбинации на бои на познати брендови кои ќе сакаш да ги носиш.

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
8.312 MKD
Заштеда 20%
10.390 MKD
Големина
11.5
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074381
4.753 MKD
Заштеда 30%
6.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074261
5.173 MKD
Заштеда 30%
7.390 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074785
7.352 MKD
Заштеда 20%
9.190 MKD
Големина
10.5
11
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074325
Prosecna ocena:
glas
1
3.912 MKD
Заштеда 20%
4.890 MKD
Големина
10
10.5
11.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074458
4.952 MKD
Заштеда 20%
6.190 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074376
4.753 MKD
Заштеда 30%
6.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ1847-103
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074232
5.173 MKD
Заштеда 30%
7.390 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FJ2530-300
5.432 MKD
Заштеда 20%
6.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DV3808-102
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
Големина
10
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074846
5.432 MKD
Заштеда 20%
6.790 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0563-400
5.752 MKD
Заштеда 20%
7.190 MKD
Големина
1.5Y
11C
12.5C
12C
13.5C
13C
1Y
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074847
4.753 MKD
Заштеда 30%
6.790 MKD
Големина
10.5
11.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
3.190 MKD
Заштеда 20%
3.988 MKD
Големина
4K
5K
6K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
3.430 MKD
Заштеда 20%
4.288 MKD
Големина
1
11-K
11K
12-K
2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
5.430 MKD
Заштеда 20%
6.788 MKD
Големина
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
4-
5
5-
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Prosecna ocena:
glas
1
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
10
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
3.910 MKD
Заштеда 20%
4.888 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
6.503 MKD
Заштеда 30%
9.290 MKD
Големина
6.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
5.430 MKD
Заштеда 20%
6.788 MKD
Големина
4-
5-
6
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1203A413-001
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
Големина
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
glas
1
7.432 MKD
Заштеда 20%
9.290 MKD
Големина
10.5
11
11.5
12
7.5
8
8.5
9