на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Поло маица M NK CLUB SS POLO PIQUE
Nike Поло маица M NK CLUB SS POLO PIQUE
Nike Поло маица M NK CLUB SS POLO PIQUE
Nike Поло маица M NK CLUB SS POLO PIQUE
Nike Поло маица M NK CLUB SS POLO PIQUE
Nike Поло маица M NK CLUB SS POLO PIQUE
Nike

Nike Поло маица M NK CLUB SS POLO PIQUE

Код на производ: FN3894-010
2.690 MKD
2.690 MKD
2.690 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Поло маица
Пол За мажи
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви DX0502-010
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.552 MKD
Заштеда 20%
3.190 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB9907-001
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.690 MKD
Големина
10.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4229-001
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.468 MKD
Заштеда 25%
11.290 MKD
Големина
10
10.5
11
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FB9619-002
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
12.890 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FN7812-001
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.490 MKD
Големина
8.5

слични производи