на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Napapijri Маица Elbas
Napapijri Маица Elbas
Napapijri Маица Elbas
Napapijri Маица Elbas
Napapijri Маица Elbas
Napapijri Маица Elbas
Napapijri

Napapijri Маица Elbas

Код на производ: NP0A4GDL0411
4.290 MKD
3.432 MKD
3.432 MKD
Заштеда: 858 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • M M
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

NAPAPIJRI ELBAS е машка lifestyle поло маица дизајнирана за вашето целодневно задоволство. Изработен е од исклучително лесен, удобен и пријатен памук кој создава неверојатна удобност при контакт со кожата и ќе ви овозможи максимална слобода на движење. Маичката е со кратки ракави со засилување околу вратот што го спречува влечењето на маицата и го продолжува нејзиниот век. Прицврстувањето е со копчиња и има NAPAPIJRI графика која јасно ја покажува вашата љубов кон овој бренд. Комбинирајќи уметност и авантура, поло маицата е едноставна, модерна и сестрано парче облека кое одговара на сите прилики и модни комбинации. Со купување на оваа маица, вие поддржувате поодржливо производство на органски памук во светот.
Спецификација:

 • Машка lifestyle поло маица
 • Краток ракав
 • Состав: 100% памук
 • Прицврстување со копчиња
 • NAPAPIJRI графика

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За мажи
  Возраст За возрасни
  Бренд Napapijri
  Боја Црна
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Маица DO7392-325
  Цена 2.690 MKD
  Големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FQ7995-100
  Цена 1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FB7865-051
  Цена 2.094 MKD
  Заштеда 40%
  3.490 MKD
  Големина
  L
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FB7865-010
  Цена 2.094 MKD
  Заштеда 40%
  3.490 MKD
  Големина
  L
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Маица DO7392-247
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  Цена 1.614 MKD
  Заштеда 40%
  2.690 MKD
  Големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3720-100
  Цена 2.690 MKD
  Големина
  L
  M