на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица долги ракави M NK TECH LS TOP
Nike Маица долги ракави M NK TECH LS TOP
Nike Маица долги ракави M NK TECH LS TOP
Nike Маица долги ракави M NK TECH LS TOP
Nike Маица долги ракави M NK TECH LS TOP
Nike Маица долги ракави M NK TECH LS TOP
Nike

Nike Маица долги ракави M NK TECH LS TOP

Код на производ: FD9880-010
4.790 MKD
2.874 MKD
2.874 MKD
Заштеда: 1.916 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица долги ракави
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 6.890 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 4.494 MKD
Заштеда 40%
7.490 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2