на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица долги ракави W NSW PHNX FLC OS CREW PRNT SW
Nike Маица долги ракави W NSW PHNX FLC OS CREW PRNT SW
Nike Маица долги ракави W NSW PHNX FLC OS CREW PRNT SW
Nike Маица долги ракави W NSW PHNX FLC OS CREW PRNT SW
Nike Маица долги ракави W NSW PHNX FLC OS CREW PRNT SW
Nike Маица долги ракави W NSW PHNX FLC OS CREW PRNT SW
Nike Маица долги ракави W NSW PHNX FLC OS CREW PRNT SW
Nike Маица долги ракави W NSW PHNX FLC OS CREW PRNT SW
Nike

Nike Маица долги ракави W NSW PHNX FLC OS CREW PRNT SW

Код на производ: FQ8815-133
5.190 MKD
3.114 MKD
3.114 MKD
Заштеда: 2.076 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица долги ракави
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Хеланки FQ2113-019
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.874 MKD
Заштеда 40%
4.790 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Елек FB8737-208
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.554 MKD
Заштеда 40%
7.590 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DQ4448-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.143 MKD
Заштеда 30%
4.490 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Елек FB8737-386
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.590 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Хеланки FQ2113-010
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.353 MKD
Заштеда 30%
4.790 MKD
Големина
L
M
S

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 1.854 MKD
Заштеда 40%
3.090 MKD
Големина
L
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 2.274 MKD
Заштеда 40%
3.790 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Цена 2.274 MKD
Заштеда 40%
3.790 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Цена 2.863 MKD
Заштеда 30%
4.090 MKD
Големина
L
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Цена 2.454 MKD
Заштеда 40%
4.090 MKD
Големина
L
M
S
XS