на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица долги ракави M NSW AIR MAX TC PK DF 1/4 ZIP
Nike Маица долги ракави M NSW AIR MAX TC PK DF 1/4 ZIP
Nike Маица долги ракави M NSW AIR MAX TC PK DF 1/4 ZIP
Nike Маица долги ракави M NSW AIR MAX TC PK DF 1/4 ZIP
Nike Маица долги ракави M NSW AIR MAX TC PK DF 1/4 ZIP
Nike Маица долги ракави M NSW AIR MAX TC PK DF 1/4 ZIP
Nike Маица долги ракави M NSW AIR MAX TC PK DF 1/4 ZIP
Nike Маица долги ракави M NSW AIR MAX TC PK DF 1/4 ZIP
Nike

Nike Маица долги ракави M NSW AIR MAX TC PK DF 1/4 ZIP

Код на производ: FQ2206-010
4.790 MKD
4.790 MKD
4.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица долги ракави
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 6.890 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Цена 2.874 MKD
Заштеда 40%
4.790 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 4.494 MKD
Заштеда 40%
7.490 MKD
Големина
L
M
S
XL