на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица M NSW TEE 6MO FUTURA
Nike Маица M NSW TEE 6MO FUTURA
Nike Маица M NSW TEE 6MO FUTURA
Nike Маица M NSW TEE 6MO FUTURA
Nike Маица M NSW TEE 6MO FUTURA
Nike Маица M NSW TEE 6MO FUTURA
Nike Маица M NSW TEE 6MO FUTURA
Nike Маица M NSW TEE 6MO FUTURA
Nike

Nike Маица M NSW TEE 6MO FUTURA

Код на производ: FQ7995-100
2.390 MKD
2.390 MKD
1.912 MKD
Заштеда: 478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 2XL 2XL
  • L L
  • M M
  • S S
  • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Бела
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB3353-001
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.713 MKD
Заштеда 30%
9.590 MKD
Големина
11
12
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики FB1362-102
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
Големина
10
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DJ7926-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.973 MKD
Заштеда 30%
11.390 MKD
Големина
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DR0145-002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.623 MKD
Заштеда 30%
10.890 MKD
Големина
10.5
11
11.5
12
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CZ6398-002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.713 MKD
Заштеда 30%
9.590 MKD
Големина
10.5
11
11.5
12
8.5
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица DO7392-325
Цена 2.690 MKD
Големина
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FB7865-051
Цена 2.094 MKD
Заштеда 40%
3.490 MKD
Големина
L
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица DO7392-247
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Цена 1.614 MKD
Заштеда 40%
2.690 MKD
Големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FV3720-100
Цена 2.690 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FB8165-247
Цена 2.037 MKD
Заштеда 70%
6.790 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FB8165-133
Цена 2.037 MKD
Заштеда 70%
6.790 MKD
Големина
2XL
L
S
XL