на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица M NK TCH FLC SS TOP
Nike Маица M NK TCH FLC SS TOP
Nike Маица M NK TCH FLC SS TOP
Nike Маица M NK TCH FLC SS TOP
Nike Маица M NK TCH FLC SS TOP
Nike Маица M NK TCH FLC SS TOP
Nike

Nike Маица M NK TCH FLC SS TOP

Код на производ: FB8165-010
6.790 MKD
3.395 MKD
3.395 MKD
Заштеда: 3.395 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 2XL 2XL
  • M M
  • S S
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ4504-300
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.712 MKD
Заштеда 20%
10.890 MKD
Големина
10
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 921948-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
12.190 MKD
Големина
10
10.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CI3705-001
Prosecna ocena:
glas
6
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.312 MKD
Заштеда 20%
12.890 MKD
Големина
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HF5754-221
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.752 MKD
Заштеда 20%
9.690 MKD
Големина
11
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FQ8183-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
Големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FN6837-012
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.663 MKD
Заштеда 30%
8.090 MKD
Големина
12

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Маица IR8012
Цена 1.888 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица IA4808
Цена 1.388 MKD
Големина
2XL
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FQ7995-010
Цена 2.390 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FV3720-345
Цена 2.690 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FQ7995-100
Цена 1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FB7865-051
Цена 2.443 MKD
Заштеда 30%
3.490 MKD
Големина
L
S