на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица W NSW ESSNTL SS TOP CUT OUT
Nike Маица W NSW ESSNTL SS TOP CUT OUT
Nike Маица W NSW ESSNTL SS TOP CUT OUT
Nike Маица W NSW ESSNTL SS TOP CUT OUT
Nike

Nike Маица W NSW ESSNTL SS TOP CUT OUT

Код на производ: DV7962-010
3.490 MKD
3.490 MKD
2.094 MKD
Заштеда: 1.396 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • M M
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DV7454-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.923 MKD
Заштеда 30%
9.890 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DQ1470-103
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.090 MKD
Големина
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DH0531-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.390 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DC0774-103
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.990 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Патики DJ9946-108
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DQ5188-601
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.923 MKD
Заштеда 30%
9.890 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
8.5
9

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FV4230-361
Цена 2.390 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FD4149-625
Цена 2.390 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FZ0231-133
Цена 3.090 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FD4149-386
Цена 2.990 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FD4149-104
Цена 2.093 MKD
Заштеда 30%
2.990 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FB8246-010
Цена 1.895 MKD
Заштеда 50%
3.790 MKD
Големина
M
S
XS