на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица Sportswear Club
Nike Маица Sportswear Club
Nike Маица Sportswear Club
Nike Маица Sportswear Club
Nike

Nike Маица Sportswear Club

Код на производ: DR7815-100
1.690 MKD
1.690 MKD
845 MKD
Заштеда: 845 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 2XL 2XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Club машката маица со кратки ракави ви ја обезбедува добро познатата удобност што ја посакувате. Печатените графики на градите се меки и мазни на допир и ви овозможуваат да ја покажете вашата љубов кон брендот. Удобната, класична крој и мека, лесна ткаенина од која е направена оваа Nike Sportswear Club машка маица ќе ви обезбеди целодневна удобност.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Модел: standard fit за опуштено, лесно чувство
 • Мека и мазна графика на градите
 • Ребреста крагна
 • Машинско перење
 • Материјал: 50% памук/50% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За мажи
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Бела
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FZ4178-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.790 MKD
  Големина
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CT3550-800
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.733 MKD
  Заштеда 30%
  8.190 MKD
  Големина
  10
  11
  12
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DV0831-107
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.663 MKD
  Заштеда 30%
  8.090 MKD
  Големина
  10
  10.5
  7.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DO1925-106
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.203 MKD
  Заштеда 30%
  10.290 MKD
  Големина
  10
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики FB9619-200
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.023 MKD
  Заштеда 30%
  12.890 MKD
  Големина
  10.5
  11.5
  12
  8.5
  9

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FB7865-051
  2.094 MKD
  Заштеда 40%
  3.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FB7865-010
  2.094 MKD
  Заштеда 40%
  3.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DO7392-247
  1.614 MKD
  Заштеда 40%
  2.690 MKD
  Големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3720-100
  2.690 MKD
  Големина
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FV5593-010
  1.195 MKD
  Заштеда 50%
  2.390 MKD
  Големина
  L
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FD8227-200
  1.345 MKD
  Заштеда 50%
  2.690 MKD
  Големина
  M