на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица K NSW TEE KC2.3 SOLE FOOD
Nike Маица K NSW TEE KC2.3 SOLE FOOD
Nike Маица K NSW TEE KC2.3 SOLE FOOD
Nike Маица K NSW TEE KC2.3 SOLE FOOD
Nike Маица K NSW TEE KC2.3 SOLE FOOD
Nike Маица K NSW TEE KC2.3 SOLE FOOD
Nike Маица K NSW TEE KC2.3 SOLE FOOD
Nike Маица K NSW TEE KC2.3 SOLE FOOD
Nike

Nike Маица K NSW TEE KC2.3 SOLE FOOD

Код на производ: FV5418-100
1.990 MKD
1.990 MKD
1.990 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L 12-13г.
  • M 11-12г.
  • S 9-10г.
  • XL 14-15г.
  • XS 7-8г.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол Деца
Возраст За тинејџери
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ4355-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.490 MKD
Големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ5632-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.245 MKD
Заштеда 50%
8.490 MKD
Големина
4.5Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ5630-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.223 MKD
Заштеда 30%
8.890 MKD
Големина
4Y
5.5Y
5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD0676-001
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.433 MKD
Заштеда 30%
9.190 MKD
Големина
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики FV5948-103
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.790 MKD
Големина
2.5Y
2Y
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FN9692-423
1.195 MKD
Заштеда 50%
2.390 MKD
Големина
XL