на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица G NSW TEE OC KC2
Nike Маица G NSW TEE OC KC2
Nike Маица G NSW TEE OC KC2
Nike Маица G NSW TEE OC KC2
Nike Маица G NSW TEE OC KC2
Nike Маица G NSW TEE OC KC2
Nike Маица G NSW TEE OC KC2
Nike Маица G NSW TEE OC KC2
Nike Маица G NSW TEE OC KC2
Nike Маица G NSW TEE OC KC2
Nike

Nike Маица G NSW TEE OC KC2

Код на производ: FV5495-010
1.890 MKD
1.890 MKD
1.607 MKD
Заштеда: 283 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L 12-13г.
  • M 11-12г.
  • S 9-10г.
  • XL 14-15г.
  • XS 7-8г.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За девојчиња
Возраст За тинејџери
Бренд Nike
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики CD6864-201
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
Големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV1680-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.453 MKD
Заштеда 30%
7.790 MKD
Големина
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DV3607-103
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.094 MKD
Заштеда 40%
8.490 MKD
Големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DV3607-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.153 MKD
Заштеда 30%
8.790 MKD
Големина
5.5Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV1843-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.667 MKD
Заштеда 70%
8.890 MKD
Големина
6Y

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 45C197-P3R
1.352 MKD
Заштеда 20%
1.690 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 45C197-001
1.352 MKD
Заштеда 20%
1.690 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 45B268-X24
872 MKD
Заштеда 20%
1.090 MKD
Големина
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 45B267-001
952 MKD
Заштеда 20%
1.190 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 36K604-001
952 MKD
Заштеда 20%
1.190 MKD
Големина
5
6
6X
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 36K603-Y4K
952 MKD
Заштеда 20%
1.190 MKD
Големина
4
5
6
6X