на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица M NSW TEE M90 12MO AOP
Nike Маица M NSW TEE M90 12MO AOP
Nike Маица M NSW TEE M90 12MO AOP
Nike Маица M NSW TEE M90 12MO AOP
Nike Маица M NSW TEE M90 12MO AOP
Nike Маица M NSW TEE M90 12MO AOP
Nike Маица M NSW TEE M90 12MO AOP
Nike Маица M NSW TEE M90 12MO AOP
Nike

Nike Маица M NSW TEE M90 12MO AOP

Код на производ: FQ8036-677
2.390 MKD
2.390 MKD
1.912 MKD
Заштеда: 478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB9150-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.890 MKD
Големина
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4181-001
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.752 MKD
Заштеда 20%
12.190 MKD
Големина
10
10.5
11
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CD6404-103
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.243 MKD
Заштеда 30%
7.490 MKD
Големина
10
10.5
11
7.5
8
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FD9082-107
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.152 MKD
Заштеда 20%
10.190 MKD
Големина
10
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DV7418-002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.272 MKD
Заштеда 20%
14.090 MKD
Големина
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV5029-006
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
15.190 MKD
Големина
9

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FB7865-051
3.490 MKD
Големина
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FB7865-010
3.490 MKD
Големина
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DO7392-247
2.690 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FV3720-100
2.690 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FV5593-010
2.390 MKD
Големина
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FD8227-200
2.690 MKD
Големина
M