на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица W NSW TEE OC1 EDAY
Nike Маица W NSW TEE OC1 EDAY
Nike Маица W NSW TEE OC1 EDAY
Nike Маица W NSW TEE OC1 EDAY
Nike Маица W NSW TEE OC1 EDAY
Nike Маица W NSW TEE OC1 EDAY
Nike Маица W NSW TEE OC1 EDAY
Nike Маица W NSW TEE OC1 EDAY
Nike

Nike Маица W NSW TEE OC1 EDAY

Код на производ: FV4230-100
2.390 MKD
2.390 MKD
1.912 MKD
Заштеда: 478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Бела
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FQ7626-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.090 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB7173-141
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
Големина
6
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DC3584-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.152 MKD
Заштеда 20%
10.190 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DO6718-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.752 MKD
Заштеда 20%
12.190 MKD
Големина
11.5
12
6.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FN6335-101
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
Големина
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DR9503-700
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.923 MKD
Заштеда 30%
9.890 MKD
Големина
6.5
7.5
8
8.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица JCWCT23314-117
2.490 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица WT31507-LAY
1.512 MKD
Заштеда 20%
1.890 MKD
Големина
L
M
S
XS