на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

The North Face Маица T-shirt
The North Face Маица T-shirt
The North Face Маица T-shirt
The North Face Маица T-shirt
The North Face Маица T-shirt
The North Face Маица T-shirt
The North Face Маица T-shirt
The North Face Маица T-shirt
The North Face

The North Face Маица T-shirt

Код на производ: NF0A87NU3X41
2.490 MKD
2.490 MKD
2.241 MKD
Заштеда: 249 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Инспирирана од нашите омилени врвови, стил The North Face T-shirt машката lifestyle маица е совршена за секојдневно носење. Додека раглан ракавите овозможуваат удобно вклопување на рамениците, памучната ткаенина е лесна и прозрачна за да ви биде удобно во вашите авантури. Спецификација:

 • Стандарден крој
 • Кратки раглан ракави
 • Тркалезна јака
 • TNF печатење

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За мажи
  Бренд The North Face
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-600-1-099
  1.192 MKD
  Заштеда 20%
  1.490 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-600-1-225
  1.192 MKD
  Заштеда 20%
  1.490 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-618-1-129
  1.672 MKD
  Заштеда 20%
  2.090 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-600-1-001
  1.192 MKD
  Заштеда 20%
  1.490 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-615-1-060
  1.992 MKD
  Заштеда 20%
  2.490 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица JM3249-980
  2.472 MKD
  Заштеда 20%
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL