на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike

Nike Маица Sportswear

Код на производ: FV3728-133
3.090 MKD
3.090 MKD
2.781 MKD
Заштеда: 309 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Освежете ја вашата гардероба со Nike Sportswear машката lifestyle маица. Доколку сакате автентичен Nike стил, почнете со основни парчиња облека кои може да се надградат, како овој модел на маичка. Пространиот крој и необичната графика и даваат посебен карактер на секоја спортска комбинација. Направен од тежок памук, моделот ја одржува својата структурална форма без да ја попречува слободата на движење и слоевитоста. Удобниот материјал ќе ви овозможи максимална удобност во текот на денот. Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Краток ракав
 • Машинско перење
 • Лежерен крој
 • Ребресто зајакнување

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CD6404-103
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  Големина
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB8883-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.971 MKD
  Заштеда 10%
  12.190 MKD
  Големина
  10
  11
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики BQ4567-001
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.601 MKD
  Заштеда 10%
  12.890 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  8.5
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-600-1-099
  1.192 MKD
  Заштеда 20%
  1.490 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-600-1-225
  1.192 MKD
  Заштеда 20%
  1.490 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-618-1-129
  1.672 MKD
  Заштеда 20%
  2.090 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-600-1-001
  1.192 MKD
  Заштеда 20%
  1.490 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-615-1-060
  1.992 MKD
  Заштеда 20%
  2.490 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица JM3249-980
  2.472 MKD
  Заштеда 20%
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL