на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица Sportswear Premium Essentials
Nike Маица Sportswear Premium Essentials
Nike Маица Sportswear Premium Essentials
Nike Маица Sportswear Premium Essentials
Nike Маица Sportswear Premium Essentials
Nike Маица Sportswear Premium Essentials
Nike Маица Sportswear Premium Essentials
Nike Маица Sportswear Premium Essentials
Nike

Nike Маица Sportswear Premium Essentials

Код на производ: DO7392-133
2.690 MKD
2.690 MKD
2.421 MKD
Заштеда: 269 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Комбинацијата на вистинскиот крој и совршеното чувство е постигнато во Nike Sportswear Premium Essentials машката lifestyle маичка. Изработена е од врвен памук, со силно ткаење, па е одличен избор за сите вас кои го сакате квалитетот и удобноста. Маичка со кратки ракави е практична за комбинирање за време на топлите летни денови, но може лесно да се надополни и со дуксери или потенки јакни кога ќе стане постудено. Изработена е од најмалку 75% органски памук, а извезеното лого Futura дава препознатлив изглед на Nike. Квалитетниот состав ја прави издржлива и трајна, па може да се пере во машина за перење. Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук
 • Засилена јака
 • Futura лого

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DQ8426-701
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.690 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  12.5
  13
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DM4044-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.432 MKD
  Заштеда 20%
  6.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-600-1-099
  1.192 MKD
  Заштеда 20%
  1.490 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-600-1-225
  1.192 MKD
  Заштеда 20%
  1.490 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-618-1-129
  1.672 MKD
  Заштеда 20%
  2.090 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-600-1-001
  1.192 MKD
  Заштеда 20%
  1.490 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-615-1-060
  1.992 MKD
  Заштеда 20%
  2.490 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица JM3249-980
  2.472 MKD
  Заштеда 20%
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL