на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица Essentials
adidas

adidas Маица Essentials

Код на производ: IR9689
Šifra proizvođača: KMB11
1.688 MKD
1.688 MKD
1.519 MKD
Заштеда: 169 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Essentials е машка маичка толку удобна и пријатна што ќе ја носите повторно и повторно. Лесна и фино скроена, со навестување на уличен стил, оваа маичка има минималистички и чист изглед за секојдневно носење. Извезеното лого на брендот ја истакнува меката памучна конструкција, а класичниот изглед ви овозможува да го споите со речиси сè за да ја максимизирате разновидноста. Спецификација:

 • Машка маица -Lifestyle
 • Ребреста јака

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FX5501
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.430 MKD
  Заштеда 20%
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики HQ4202
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.692 MKD
  Заштеда 30%
  10.988 MKD
  Големина
  11
  7-
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IE2075
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.692 MKD
  Заштеда 30%
  10.988 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF8763
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IG9983
  Prosecna ocena:
  glas
  6
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.012 MKD
  Заштеда 30%
  8.588 MKD
  Големина
  10-
  11
  6
  7-
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Патики GZ3741
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.242 MKD
  Заштеда 30%
  7.488 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  8
  8-
  9
  9-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-600-1-099
  1.341 MKD
  Заштеда 10%
  1.490 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-600-1-225
  1.341 MKD
  Заштеда 10%
  1.490 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-618-1-129
  1.881 MKD
  Заштеда 10%
  2.090 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-600-1-001
  1.341 MKD
  Заштеда 10%
  1.490 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-615-1-060
  2.241 MKD
  Заштеда 10%
  2.490 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица JM3249-980
  2.781 MKD
  Заштеда 10%
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL