на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица K NSW TEE AIR 2
Nike

Nike Маица K NSW TEE AIR 2

Код на производ: FN9619-377
1.890 MKD
1.890 MKD
1.701 MKD
Заштеда: 189 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 9-10г.
  • 7-8г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол Kids
Бренд Nike
Возраст За тинејџери
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ4355-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.592 MKD
Заштеда 20%
9.490 MKD
Големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CW1590-700
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.490 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики CD6864-024
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
Големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DQ8423-701
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.590 MKD
Големина
4Y
5.5Y
6.5Y
6Y

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FV5414-100
1.512 MKD
Заштеда 20%
1.890 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FV5346-376
1.352 MKD
Заштеда 20%
1.690 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FV5346-100
1.521 MKD
Заштеда 10%
1.690 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FN8589-675
2.241 MKD
Заштеда 10%
2.490 MKD
Големина
L
M
S
XL