на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Buzz Маица TEDDY B T-SHIRT
Buzz Маица TEDDY B T-SHIRT
Buzz Маица TEDDY B T-SHIRT
Buzz Маица TEDDY B T-SHIRT
Buzz

Buzz Маица TEDDY B T-SHIRT

Код на производ: BZA241B801-66
1.190 MKD
1.190 MKD
952 MKD
Заштеда: 238 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 15-16г.
  • 3-4г.
  • 13-14г.
  • 5-6г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За момчиња
Бренд Buzz
Возраст Мали деца
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 85C984-023
872 MKD
Заштеда 20%
1.090 MKD
Големина
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 95C981-023
1.043 MKD
Заштеда 30%
1.490 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 95C984-001
1.341 MKD
Заштеда 10%
1.490 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 95C984-023
1.341 MKD
Заштеда 10%
1.490 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 95C981-001
1.043 MKD
Заштеда 30%
1.490 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 85C984-001
981 MKD
Заштеда 10%
1.090 MKD
Големина
4
5
6
7