на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица TREFOIL HOOD 3
adidas Маица TREFOIL HOOD 3
adidas Маица TREFOIL HOOD 3
adidas Маица TREFOIL HOOD 3
adidas Маица TREFOIL HOOD 3
adidas Маица TREFOIL HOOD 3
adidas Маица TREFOIL HOOD 3
adidas Маица TREFOIL HOOD 3
adidas Маица TREFOIL HOOD 3
adidas Маица TREFOIL HOOD 3
adidas

adidas Маица TREFOIL HOOD 3

Код на производ: IM9678
Šifra proizvođača: KOP20
4.588 MKD
4.588 MKD
3.670 MKD
Заштеда: 918 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ8866
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.662 MKD
Заштеда 30%
8.088 MKD
Големина
10
10-
11
11-
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EE6999
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.082 MKD
Заштеда 30%
8.688 MKD
Големина
10-
11
4
5
6-
7
7-
8-
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GW9358
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.870 MKD
Заштеда 20%
6.088 MKD
Големина
11
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики GY7048
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.592 MKD
Заштеда 30%
7.988 MKD
Големина
8-
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IF3457
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.910 MKD
Заштеда 20%
9.888 MKD
Големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики HQ8752
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.029 MKD
Заштеда 10%
5.588 MKD
Големина
11
7-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица E4-600-1-099
1.341 MKD
Заштеда 10%
1.490 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица E4-600-1-225
1.341 MKD
Заштеда 10%
1.490 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица E4-618-1-129
1.881 MKD
Заштеда 10%
2.090 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица E4-600-1-001
1.341 MKD
Заштеда 10%
1.490 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица E4-615-1-060
2.241 MKD
Заштеда 10%
2.490 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица JM3249-980
2.781 MKD
Заштеда 10%
3.090 MKD
Големина
L
M
S
XL