на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица Classic Monogram
adidas Маица Classic Monogram
adidas Маица Classic Monogram
adidas Маица Classic Monogram
adidas Маица Classic Monogram
adidas Маица Classic Monogram
adidas Маица Classic Monogram
adidas Маица Classic Monogram
adidas Маица Classic Monogram
adidas Маица Classic Monogram
adidas

adidas Маица Classic Monogram

Код на производ: IS0176
Šifra proizvođača: KOP04
2.088 MKD
2.088 MKD
2.088 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Classic Monogram е удобна машка lifestyle маица која ќе го придружува секој ваш активен ден. Мека и пријатна маичка која ви дава се што очекувате од функционална маичка и многу брзо ќе ви стане омилена. Изработен е од памук, кој во контакт со вашата кожа дава пријатност и удобност. Само оние кои се во тренд ќе го декодираат овој монограмски принт на adidas на прв поглед. Маицата е со кратки ракави и со армирана јака. Впечатливиот дизајн лесно се комбинира со повеќето работи од вашата гардероба. Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Впечатлив дизајн
 • Монограмска графика
 • Краток ракав
 • Засилена јака
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ4451
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.502 MKD
  Заштеда 30%
  9.288 MKD
  Големина
  10
  10-
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FX5502
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.166 MKD
  Заштеда 25%
  6.888 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики GX2272
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.688 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IE2075
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.790 MKD
  Заштеда 20%
  10.988 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GX3373
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.427 MKD
  Заштеда 35%
  9.888 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики HP5499
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.412 MKD
  Заштеда 35%
  6.788 MKD
  Големина
  10-
  11

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3780-133
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FN6000-010
  2.690 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица NF0A87DDFN41
  2.490 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FN6027-349
  2.690 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3780-361
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3747-100
  2.390 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL