на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица U NSW TEE M90 SNEAKER PATCH
Nike Маица U NSW TEE M90 SNEAKER PATCH
Nike Маица U NSW TEE M90 SNEAKER PATCH
Nike Маица U NSW TEE M90 SNEAKER PATCH
Nike Маица U NSW TEE M90 SNEAKER PATCH
Nike Маица U NSW TEE M90 SNEAKER PATCH
Nike

Nike Маица U NSW TEE M90 SNEAKER PATCH

Код на производ: FQ3762-010
2.690 MKD
2.690 MKD
2.690 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол Unisex
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет CK5324-010
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.253 MKD
Заштеда 30%
1.790 MKD
Големина
M

слични производи