на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица Graphics Monogram
adidas Маица Graphics Monogram
adidas Маица Graphics Monogram
adidas Маица Graphics Monogram
adidas Маица Graphics Monogram
adidas Маица Graphics Monogram
adidas Маица Graphics Monogram
adidas Маица Graphics Monogram
adidas

adidas Маица Graphics Monogram

Код на производ: II8159
Šifra proizvođača: EED33
2.288 MKD
1.372 MKD
1.372 MKD
Заштеда: 916 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • L L
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

adidas Graphics Monogram е машка lifestyle маица која носи уникатен стил и разноврсност. Маичката со класичен крој е изработена од памучен материјал и е мека на допир. Големото тонско лого на трифолија му дава дополнително нешто за да бидете сигурни дека добриот изглед е даден кога станува збор за оваа маица. Работиме со Better Cotton за да го подобриме производството на памук на глобално ниво. Подобриот памук го прави глобалното производство на памук подобро за луѓето кои го произведуваат, подобро за околината во која расте и подобро за иднината на секторот.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Кратки ракави
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За мажи
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Боја Црна
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики HQ4202
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.692 MKD
  Заштеда 30%
  10.988 MKD
  Големина
  11
  7-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IG7521
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.012 MKD
  Заштеда 30%
  8.588 MKD
  Големина
  10
  11
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF2877
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.261 MKD
  Заштеда 30%
  6.088 MKD
  Големина
  10
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IG1320
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.430 MKD
  Заштеда 20%
  6.788 MKD
  Големина
  10-
  7-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GX2089
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.172 MKD
  Заштеда 40%
  10.288 MKD
  Големина
  10
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IE7206
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.012 MKD
  Заштеда 30%
  8.588 MKD
  Големина
  10-
  11
  8-
  9
  9-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Маица DO7392-325
  Цена 2.690 MKD
  Големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FQ7995-100
  Цена 1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FB7865-051
  Цена 2.094 MKD
  Заштеда 40%
  3.490 MKD
  Големина
  L
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FB7865-010
  Цена 2.094 MKD
  Заштеда 40%
  3.490 MKD
  Големина
  L
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Маица DO7392-247
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  Цена 1.614 MKD
  Заштеда 40%
  2.690 MKD
  Големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3720-100
  Цена 2.690 MKD
  Големина
  L
  M