на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица Sportswear Max90
Nike Маица Sportswear Max90
Nike Маица Sportswear Max90
Nike Маица Sportswear Max90
Nike Маица Sportswear Max90
Nike Маица Sportswear Max90
Nike Маица Sportswear Max90
Nike Маица Sportswear Max90
Nike Маица Sportswear Max90
Nike Маица Sportswear Max90
Nike

Nike Маица Sportswear Max90

Код на производ: FB9786-010
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Sportswear Max90 е машка маичка за секојдневна удобност и уживање. Маицата е изработена во препознатливиот крој Max90, па е поширока во рамената, ракавите и градите. Можете да се препуштите на врвна удобност. Графиката на градите одлично ќе се комбинира со вашите омилени патики.
Спецификација:

 • Машка маичка
 • Кратки ракави
 • Графика на предната страна
 • Max90 крој
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV0831-107
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.090 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  6.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DN2647-007
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.428 MKD
  Заштеда 35%
  9.890 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HF0100-400
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.490 MKD
  Големина
  10
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ4160-002
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DD1068-001
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.190 MKD
  Големина
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DR0453-002
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.790 MKD
  Големина
  12

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3780-133
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FN6000-010
  2.690 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица NF0A87DDFN41
  2.490 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FN6027-349
  2.690 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3780-361
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3747-100
  2.390 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL