на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица Graphics Camo Tongue
adidas Маица Graphics Camo Tongue
adidas Маица Graphics Camo Tongue
adidas Маица Graphics Camo Tongue
adidas Маица Graphics Camo Tongue
adidas Маица Graphics Camo Tongue
adidas Маица Graphics Camo Tongue
adidas Маица Graphics Camo Tongue
adidas

adidas Маица Graphics Camo Tongue

Код на производ: HR3531
Šifra proizvođača: EUT06
2.088 MKD
2.088 MKD
1.462 MKD
Заштеда: 626 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Graphics Camo Tongue е машка lifestyle маица инспирирана од спортот, лесна и удобна. Покажете со гордост кој бренд го застапувате и чиј тим сте дел со оваа интересна маичка на аdidas. Изработенa е од удобен памучен материјал, пријатен е во контакт со кожата и гарантира целодневна удобност. Маицата има забавен изглед со легендарната трифолија и маскирниот принт што го зголемува бројот на комбинации на облека. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо производство на памук. Облечете ја оваа lifetsyle маица на adidas и блеснете во вашиот препознатлив стил каде и да ве однесе денот.
Спецификација:

 • Машка маица -lifestyle
 • Логото на adidas
 • Камуфлажен принт
 • Изработени од памук
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IG1474
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики FZ5741
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.588 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IF8762
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики FZ5742
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.516 MKD
  Заштеда 25%
  8.688 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики ID8068
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.870 MKD
  Заштеда 20%
  8.588 MKD
  Големина
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DB3021
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3780-133
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FN6000-010
  2.690 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица NF0A87DDFN41
  2.490 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FN6027-349
  2.690 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3780-361
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3747-100
  2.390 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL