на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike

Nike Маица Sportswear

Код на производ: FB9801-010
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Sportswear е машка lifestyle маица со кратки ракави за целодневна удобност. Маицата е изработена од лесен и пријатен материјал кој внесува релаксација и мир во вашите денови. Графиките на предната страна ја нагласуваат лојалноста кон брендот Nike. Има опуштен крој што го прави идеален за максимално уживање во сончевите денови.
Спецификација:

 • Машка маичка
 • Кратки ракави
 • Графика
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За мажи
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Црна
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики FB1396-070
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.290 MKD
  Големина
  7.5
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD9082-106
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.171 MKD
  Заштеда 10%
  10.190 MKD
  Големина
  10
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD9760-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.352 MKD
  Заштеда 20%
  14.190 MKD
  Големина
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ3459-160
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.690 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  13
  7.5
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FQ8825-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.153 MKD
  Заштеда 30%
  8.790 MKD
  Големина
  12
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DQ3976-101
  Prosecna ocena:
  glas
  4
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  13.490 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Маица DO7392-325
  Цена 2.690 MKD
  Големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FQ7995-100
  Цена 1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FB7865-051
  Цена 2.094 MKD
  Заштеда 40%
  3.490 MKD
  Големина
  L
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FB7865-010
  Цена 2.094 MKD
  Заштеда 40%
  3.490 MKD
  Големина
  L
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Маица DO7392-247
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  Цена 1.614 MKD
  Заштеда 40%
  2.690 MKD
  Големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3720-100
  Цена 2.690 MKD
  Големина
  L
  M