на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица Adicolor Classics Trefoil
adidas Маица Adicolor Classics Trefoil
adidas Маица Adicolor Classics Trefoil
adidas Маица Adicolor Classics Trefoil
adidas Маица Adicolor Classics Trefoil
adidas Маица Adicolor Classics Trefoil
adidas Маица Adicolor Classics Trefoil
adidas Маица Adicolor Classics Trefoil
adidas

adidas Маица Adicolor Classics Trefoil

Код на производ: IA4815
Šifra proizvođača: BVB31
1.888 MKD
1.888 MKD
1.038 MKD
Заштеда: 850 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Без разлика дали е ладен или напорен ден, машката lifestyle маичка на adidas Adicolor Classics Trefoil ви нуди целодневна удобност, со својата мека памучна ткаенина и класичен крој. Впечатливото лого Trefoil се истакнува гласно и гордо на предната страна. Под јакна, со вашите омилени шорцеви или во комбинација со долни тренерки, оваа маичка носи без напор стил во вашиот секојдневен изглед. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака со еластичен дел
 • Лого на Trefoil
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FY7757
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики ID0268
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.770 MKD
  Заштеда 15%
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ID2005
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.682 MKD
  Заштеда 30%
  6.688 MKD
  Големина
  10-
  11
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IG3773
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.189 MKD
  Заштеда 10%
  7.988 MKD
  Големина
  10
  10-
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GX3373
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.427 MKD
  Заштеда 35%
  9.888 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7
  8
  8-
  9

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3780-133
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FN6000-010
  2.690 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица NF0A87DDFN41
  2.490 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FN6027-349
  2.690 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3780-361
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3747-100
  2.390 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL