на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Russell Athletic Маица Iconic S/S
Russell Athletic Маица Iconic S/S
Russell Athletic Маица Iconic S/S
Russell Athletic Маица Iconic S/S
Russell Athletic Маица Iconic S/S
Russell Athletic Маица Iconic S/S
Russell Athletic Маица Iconic S/S
Russell Athletic Маица Iconic S/S
Russell Athletic

Russell Athletic Маица Iconic S/S

Код на производ: E3-630-1-099
1.990 MKD
995 MKD
995 MKD
Заштеда: 995 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XL XL
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Russell Athletic
Боја Црна
ПроизведувачRussell Athletic®, Future Brands GmbH Schnellengasse 2 52249 Eschweiler Germany; Phone: +44 1923 288 550; E-mail: info@russellathletic.co.uk; Web: www.russellathletic.eu
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Маица DO7392-325
Цена 2.690 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FQ7995-100
Цена 1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FB7865-051
Цена 2.094 MKD
Заштеда 40%
3.490 MKD
Големина
L
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FB7865-010
Цена 2.094 MKD
Заштеда 40%
3.490 MKD
Големина
L
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Маица DO7392-247
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Цена 1.614 MKD
Заштеда 40%
2.690 MKD
Големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FV3720-100
Цена 2.690 MKD
Големина
L
M