на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Маица Frenchie
Маица Frenchie
Маица Frenchie
Маица Frenchie
Маица Frenchie
Маица Frenchie
Маица Frenchie
Маица Frenchie

Маица Frenchie

Код на производ: BZA231M800-01
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

BUZZ FRENCHIE е машка lifestyle маица со која ќе бидете подготвени да ги дочекате потоплите денови. Ако ви е важно да бидете удобни и пријатни во текот на денот, оваа маица е идеална за вас. Mаицата е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето и го продолжува нејзиниот век. На предната страна има масивна интересна BUZZ графика, која, меѓу другото, го зголемува бројот на комбинации на аутфит. Маичката лесно се вклопува во вашиот спортско-градски стил на облекување, затоа облечете ја и препуштете се на летните авантури.
Спецификации:

 • Машка lifestyle маица
 • Краток ракав
 • Засилена јака
 • Состав: 100% памук
 • BUZZ графика

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Боја Црна
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики FB9108-104
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.790 MKD
  Големина
  12.5C
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DR0145-002
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.623 MKD
  Заштеда 30%
  10.890 MKD
  Големина
  10.5
  11
  11.5
  12
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 386270-03
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.790 MKD
  Големина
  37
  38
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DM9922-003
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.390 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY0044
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.788 MKD
  Големина
  10-
  7-
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики U997RCB
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.890 MKD
  Големина
  10.5
  11
  8.5
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Маица DO7392-325
  Цена 2.690 MKD
  Големина
  L
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FV4230-361
  Цена 2.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FQ7995-100
  Цена 2.390 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FN8589-019
  Цена 2.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Маица FD4149-440
  Цена 2.390 MKD
  Големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FQ3779-100
  Цена 2.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S