на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike

Nike Маица Sportswear

Код на производ: DZ2848-010
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Sportswear машка lifestyle маица каде секој предизвик е авантура. Движете се со свое темпо во мека ткаенина која се чувствува добро на кожата. Изработена е од лесен памук, со опуштен крој, за секојдневна удобност и лесна комбинација. Испечатената графика на градите додава допир на стил на вашата облека. Ребрестиот, еластичен дел се протега при облекување и соблекување, а материјалот не се истегтнува и уништува.
Спецификација:

 • Машка маица – lifestyle
 • Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • Еластичен дел околу вратот
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DR8616-002
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.890 MKD
  Големина
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV0486-100
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.418 MKD
  Заштеда 25%
  9.890 MKD
  Големина
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DA0418-001
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.623 MKD
  Заштеда 30%
  10.890 MKD
  Големина
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DC3954-001
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.418 MKD
  Заштеда 25%
  9.890 MKD
  Големина
  11.5
  12

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3780-133
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FN6000-010
  2.690 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица NF0A87DDFN41
  2.490 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FN6027-349
  2.690 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3780-361
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3747-100
  2.390 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL