на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица Jordan Jumpman Flight
Nike Маица Jordan Jumpman Flight
Nike Маица Jordan Jumpman Flight
Nike Маица Jordan Jumpman Flight
Nike Маица Jordan Jumpman Flight
Nike Маица Jordan Jumpman Flight
Nike

Nike Маица Jordan Jumpman Flight

Код на производ: 95C259-001
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Насочете ја енергијата на вашиот „внатрешен“ Мајкл Џордан во маицата JORDAN JUMPMAN FLIGHT за момчиња и тинејџери. Изработена од жерсеј ткаенина и со ребреста јака, оваа маица со кратки ракави е дизајнирана со графика Jumpman на градите.
Спецификација:

 • Детска маица за тинејџери
 • Еластични делови на ракавите и рабовите
 • Лого Jumpman
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Одржување: Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За момчиња
  Бренд Nike
  Возраст За тинејџери
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DA3199-001
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.433 MKD
  Заштеда 30%
  9.190 MKD
  Големина
  3.5Y
  4Y
  5Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики 943345-020
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.433 MKD
  Заштеда 30%
  9.190 MKD
  Големина
  4.5Y
  6.5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FN7786-001
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  Големина
  5Y
  6.5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CT3839-110
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.890 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DB1550-402
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.603 MKD
  Заштеда 30%
  12.290 MKD
  Големина
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6Y
  7Y

  слични производи