на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Vans Маица Classic
Vans Маица Classic
Vans Маица Classic
Vans Маица Classic
Vans Маица Classic
Vans Маица Classic
Vans Маица Classic
Vans Маица Classic
Vans

Vans Маица Classic

Код на производ: VN0A49R7WHT
2.890 MKD
2.890 MKD
2.890 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 2XL 2XL
 • S S
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

VANS CLASSIC е машка lifestyle маица со класичен крој, чиј дизајн е инспириран од спортот. Изработенa е од лесен материјал кој во допир со вашата кожа дава пријатност и совршена удобност. Маичката е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето на маичката и го продолжува нејзиниот век. Тaa е дизајниранa за вашето целодневно задоволство и ја обезбедува удобноста што ја заслужувате. Лесно се совпаѓа со остатокот од вашата гардероба и вашите омилени патики од колекцијата VANS. Прошетајте низ градските улици со стил во оваа машка маичка VANS.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Краток ракав
 • Засилена јака

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За мажи
  Возраст За возрасни
  Бренд Vans
  Боја Бела
  ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0005UFBYM
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.490 MKD
  Големина
  42
  42.5
  43
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0007P2CD3
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.290 MKD
  Големина
  36.5
  37
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0A5KX4AXF
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.190 MKD
  Големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0A7TNLLV2
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.990 MKD
  Големина
  39
  40.5
  42
  43
  44
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN000CR50ZB
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.590 MKD
  Големина
  36
  36.5
  37
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  41
  43
  45
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0007P2Y9H
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.290 MKD
  Големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  45
  46
  47

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Маица DO7392-325
  Цена 2.690 MKD
  Големина
  L
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FQ7995-100
  Цена 2.390 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FB7865-051
  Цена 3.490 MKD
  Големина
  L
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Маица DO7392-247
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  Цена 2.690 MKD
  Големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3720-100
  Цена 2.690 MKD
  Големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FB8165-247
  Цена 6.790 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL