на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike Маица Sportswear
Nike

Nike Маица Sportswear

Код на производ: DX9512-010
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Sportswear е детска маичка со кратки ракави совршена за секој ден. Оваа Nike маица е дизајнирана за сите љубители на вселената и истражувачи во сите нас. Кој е подготвен да скокне во (Nike) Air таму горе? Памучната ткаенина за секој ден е мека и лесна. Оваа маичка е кроена како вашата класична маичка која не е ниту премногу широка ниту премногу тесна. Еластичниот дел на отворот за врат се протега за да можете лесно да ја облекувате и соблекувате оваа маица. Спецификација:

 • Детски lifestyle маичка со кратки ракави
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За момчиња
  Бренд Nike
  Возраст За тинејџери
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики 943345-107
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.973 MKD
  Заштеда 35%
  9.190 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DX9279-001
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.453 MKD
  Заштеда 30%
  7.790 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DQ0280-100
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.890 MKD
  Заштеда 45%
  8.890 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DA3199-002
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.223 MKD
  Заштеда 30%
  8.890 MKD
  Големина
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DQ0300-001
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.593 MKD
  Заштеда 30%
  7.990 MKD
  Големина
  3.5Y
  6Y

  слични производи