на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Маица Graphic Camo
Маица Graphic Camo
Маица Graphic Camo
Маица Graphic Camo
Маица Graphic Camo
Маица Graphic Camo
Маица Graphic Camo
Маица Graphic Camo
Маица Graphic Camo
Маица Graphic Camo

Маица Graphic Camo

Код на производ: HK5157
Šifra proizvođača: XR209
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Со adidas Graphic Camo машката маица со кратки ракави, ја освеживме и подобривме класичната маица. Прекрасното Trefoil лого на предната страна има camo позадина и мекиот памук ја прави оваа маица совршена за вашето секојдневие. Нашите производи од памук поддржуваат одржливо одгледување памук.
Спецификација:

 • Машка маица со кратки ракави - lifestyle
 • Модел: regular fit
 • Еластичен отвор околу вратот
 • Материјал: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Боја Црна
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN000EWZBLK
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.773 MKD
  Заштеда 30%
  5.390 MKD
  Големина
  38.5
  39
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики FB9619-002
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.312 MKD
  Заштеда 20%
  12.890 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет VN0A36IUBLK
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.023 MKD
  Заштеда 30%
  2.890 MKD
  Големина
  ONE SIZE
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет 80468932
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.512 MKD
  Заштеда 20%
  1.890 MKD
  Големина
  OSFA
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FN6958-002
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.712 MKD
  Заштеда 20%
  10.890 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DV5477-301
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.152 MKD
  Заштеда 20%
  5.190 MKD
  Големина
  10.5
  8.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица JCWCT23314-117
  2.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица WT31507-LAY
  1.512 MKD
  Заштеда 20%
  1.890 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица MT31906-WT
  1.352 MKD
  Заштеда 20%
  1.690 MKD
  Големина
  2XL
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица MT31906-BK
  1.352 MKD
  Заштеда 20%
  1.690 MKD
  Големина
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица DR7815-100
  1.352 MKD
  Заштеда 20%
  1.690 MKD
  Големина
  2XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DN5246-392
  1.672 MKD
  Заштеда 20%
  2.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL