на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Маица Graphic Camo
Маица Graphic Camo
Маица Graphic Camo
Маица Graphic Camo
Маица Graphic Camo
Маица Graphic Camo
Маица Graphic Camo
Маица Graphic Camo

Маица Graphic Camo

Код на производ: HN6724
Šifra proizvođača: XR209
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Со adidas Graphic Camo машката маица со кратки ракави, ја освеживме и подобривме класичната маица. Прекрасното лого со три листови на предната страна има camo позадина, а мекиот памук ја прави оваа маица совршена за вашето секојдневие. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо одгледување памук.
Спецификација:

 • Машка маица со кратки ракави - lifestyle
 • Модел: regular fit
 • Материјал: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Колекција Originals

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  SEDAT
  SEDAT
  08.07.2023. 16:04

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ6953
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.616 MKD
  Заштеда 25%
  7.488 MKD
  Големина
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет 101-0381-EBO
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.490 MKD
  Големина
  ONE
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 100074458
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.190 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DQ8031-101
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.433 MKD
  Заштеда 30%
  9.190 MKD
  Големина
  6.5
  7
  7.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 162058C
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.667 MKD
  Заштеда 15%
  5.490 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11.5
  7
  7.5
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики AH6789-100
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.712 MKD
  Заштеда 20%
  10.890 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3780-133
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FN6000-010
  2.690 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица NF0A87DDFN41
  2.490 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FN6027-349
  2.690 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3780-361
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3747-100
  2.390 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL