на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

FREE TO BE YOURSELF WITH CONVERSE RUN STAR MOTION
FREE TO BE YOURSELF WITH CONVERSE RUN STAR MOTION
Blogger Pick
12.04.2023.

FREE TO BE YOURSELF WITH CONVERSE RUN STAR MOTION

Здраво,

Среќен сум што можам да споделам дека сега сум дел од екипата на BUZZ, каде што сите сакаме да се забавуваме, да уживаме во животот и да изгледаме убаво. Јас сум Lina Roskin , а денес ќе ве донесам во мојот свет и ќе ја споделам мојата секојдневна рутина со вас каде удобноста и стилот се сè. Јас сум модел, инструктор по јога, писателка и најмногу некој што не сака да зборува многу за себе, но сака да зборува и пишува за работите што ме инспирираат.

И токму така, можам да ги опишам моите моментални омилени и #musthave snickers - CONVERSE RUN STAR MOTION, кои се толку удобни што го зазедоа секој дел од мојот секојдневен живот. Дури си набавив втор пар black Converse Run Stars за да можам навистина да ги задржам и да ги усогласам со секоја облека. Најкул е тоа што не само што можам да ги носам во град, туку сум ги носела и на планина додека го шетам моето куче. И искрено можам да ви кажам дека не би ги заменила за ниту едни други патики.

Нивниот ексцентричен дизајн на ѓон ме освои веднаш, но како што сакам да кажам - изгледот не е сè. Она што е важно е да се чувствувате удобно и да можете лесно да се изразите себеси и вашиот стил. Затоа би рекол дека CONVERSE RUN STAR MOTION ме изразува мене и детето во мене, кое весело и весело отскокнува и лесно извира на секој чекор.

И додека зборуваме за удобност, би сакал да ве запознаам со следниот #musthave од мојата секојдневна рутина - најновиот бренд на Buzz, DOT. Нивниот едноставен дизајн оди со се, но она што ме привлече е удобноста да се чувствувам како дома кога и да ги носам. Веќе имам целосен сет - топ, дуксер, долни... Нема да набројувам се, бидејќи што и да одберете од DOT, можам да гарантирам дека ќе биде во вашите топ 3 работи што сакате да ги носите на дневна основа. .

И за крај, ви оставам порака од мене: најважно во животот е да се чувствувате удобно – во секоја ситуација и во секој момент. Ценете ја вашата удобност и поминете низ животот со стил.

Се гледаме наскоро, банда!

слично