на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEON VIBES – ATTRACTS NEON TRIBE
NEON VIBES – ATTRACTS NEON TRIBE
Blogger Pick
23.11.2022.

NEON VIBES – ATTRACTS NEON TRIBE

Здраво дечки,

Моето име е Ања, Попов Ања, и да ова е референца од James Bond филмот, бидејќи филмот се базираше по ликот на Душко Попов, кој беше таен агент. Јас не сум таен агент туку Freelancer и патувам дигитално низ сите страни на светот, а моето мартини е „турско“ кафе.

Бидејќи мојата работа не бара да бидам во канцеларија во костум и штикли, мојот стил е casual со спортски елементи. Патиките се мојот незаменлив детал во комбинација со здолниште или фустан. Ги сакам во светли бои и многу принтови.

Постојано сум во движење, па затоа ми е исклучително важно патиките што ги носам да се удобни, и токму тоа е Nike Air Max Bliss моделот. Меурчињата во Air Max перничињата, вградени во лесната пена во ѓонот, даваат еластична удобност во секој чекор.

Инспирирани од природата и се она што таа го нуди, овие патики се спојуваат со модерната технологија за да овозможат удобност како ниедни други.

Посебен акцент би ставила на неонската боја, која се издвојува од ова тмурно зимско време и дава смелост на секој направен чекор во овие патики.

Комбинирајте ги со принтови и смели бои од новата Nike колекција. Побарајте ги Nike Air Max Bliss во најблиската Buzz продавница или online.

Dare not to fit in!

 

@popovanja

 

слично