на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Split the City in Half with your Puma RS-Z Core
Split the City in Half with your Puma RS-Z Core
Blogger Pick
13.04.2022.

Split the City in Half with your Puma RS-Z Core

Здраво на сите!

Вообичаено сум од другата страна на објективот на фотоапаратот, но признавам дека исто толку сакам да бидам изненаден од уметничко око во фотосесија. Пролетта е дарежлива со своите бои, кога природата на градот оживува и надворешните температури се уште попријатни. Совршено време за мене да влезам во градскиот пејзаж со удобна облека!

RS-Z Core се задолжителни патики во следната топла сезона, доколку сакате да го добиете тој футуристички уличен изглед. Но запомнете, модата сама по себе е игра! Во овие неконформистички времиња, не можам да кажам дека сè уште има некакви строги правила во однос на соодветните парчиња облека. Можете сами да бидете уметник, а облеката е само алатка со која се изразувате. Puma RS-Z Core ви помага да бидете смели бидејќи не можете да останете незабележани кога ги носите.

Од кога ги облеков, Puma RS-Z Core ме обвија со неверојатна удобност. Пешачењето е безбедно и стабилно. Многу е важно да се спомене дека технологиите кои доаѓаат од спортскиот свет ги создаваат овие работи кои станаа суштински: удобност, стабилност, оптимално амортизирање и одржливост. Ќе видите како сите тие ќе профункционираат кога ситуацијата бара, на пример кога треба малку да го забрзате темпото во градското патување. Можете да се потпрете на RS-Z!

Јас избрав да ги комбинирам овие Puma RS-Z Core со пар Nike sweatpants и удобен дуксер. Тие исто така доаѓаат во различна комбинација на бои black/gray, за да одговараат на секој стил; од едноставна, обична облека до похрабра со силен изглед. Бидете супер кул оваа сезона!

До следниот пат,

Ciprian

слично