на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

KEEP IT SIMPLE  WITH AIR MAX
KEEP IT SIMPLE  WITH AIR MAX
Blogger Pick
30.03.2022.

KEEP IT SIMPLE WITH AIR MAX

Здраво на сите,

Во денешната блог приказна, сакам да ја истакнам важноста на удобноста на работите кои ги носиме, а да не ги споменуваме пижамите, туку стилските парчиња што можеме да ги носиме за секој ден. Ви го претставувам моделот Air Max Dawn, кој сигурна сум дека ќе ги украде и вашите срца. Убави, стилски, модерни, што уште да посакате од еден пар патики? Ме освоија на самиот почеток, сигурна сум дека и вас.

Да кажам дека се заљубив во овој модел би било недоволно. Има нешто оргинално во овој дизајн и покрај тоа што е сосема едноставен и не содржи претерано пренападни комбинации на бои. Горниот дел е изработен од рециклиран материјал, така да и покрај тоа што ќе уживате во удобноста, воедно ќе ја чувате и природата! Иако имам секакви модели на патики, од Џорданки до  Air Max 95 и Air Force, морам да нагласам дека ова се убедливо најудобните патики кои некогаш сум ги носела.

Удобни, лесни и стилски - Nike Air Max Dawn патиките се модел кој накратко може да се опише како задолжителен. И да, може да го „надополнат“ секој ваш оутфит. Овој пат ги комбинирав со зелен Nike дуксер и црни хеланки кои заедно со безвременскиот модел на патики апсолутно го надополнија оутфитот.

Најдете ги вашите - Nike Air Max Dawn во најблиската Buzz продавница и online!

 

До следно читање,

Lulu

слично